مژده خبر- صبح امروز چهارشنبه ۲۷ دی ماه سال جاری آیین بهره برداری از طرح آبرسانی به مجتمع ۸ روستای کانی عزیز و قورچی باشی شهرستان سرپل ذهاب یا حضور استاندار ، معاون عمرانی استاندار ، فرماندار،ماینده مردم این شهرستان ، فرمانده قرارگاه نجف، مدیرعامل آبفای استان و اهالی منطقه در راستای محرومیت زدایی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر، صبح امروز چهارشنبه ۲۷ دی ماه سال جاری آیین بهره برداری از طرح آبرسانی به مجتمع ۸ روستای کانی عزیز و قورچی باشی شهرستان سرپل ذهاب یا حضور دکتر محمد طیب صحرایی استاندار ، مهندس نجفی معاون عمرانی استاندار ،صدراله بابلی فرماندار، شهریار حیدری نماینده مردم این شهرستان ، سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف، دکتر داودی مدیرعامل آبفای استان و اهالی منطقه در راستای محرومیت زدایی برگزار شد.

 آیین بهره‌برداری از پروژه آبرسانی به مجتمع ۸ روستایی کانی عزیز و قورچی باشی در شهرستان سرپل ذهاب در جریان پانزدهمین سفر شهرستانی استاندار کرمانشاه به بهره برداری رسید.

در این مراسم که سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف، فرماندار سرپل ذهاب، معاون عمرانی استانداری، مدیرکل آب و فاضلاب، نماینده شهرستان‌های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس حضور داشتند، ۳۱۶ خانوار با جمعیت ۱۳۸۵ نفر از نعمت آب شرب سالم و پایدار برخوردار شدند‌.

استاندار کرمانشاه در آیین افتتاح طرح آبرسانی در سرپل ذهاب گفت:

دولت مردمی در عمل به وعده‌های خود، صادق است

 

دکتر محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه گفت: مدیران دولت مردمی در عمل به وعده‌ فراهم کردن زیرساخت‌های آب و گاز برای روستاهای سرپل ذهاب صادق بوده‌اند.

محمد طیب صحرایی عنوان کرد: از همه عزیزانی که طی سال های گذشته تا امروز تلاش کرده‌اند تا این مردم شریف و روستایی از نعمت آب آشامیدنی گوارا بهره مند شوند، سپاسگزاری می کنم.

وی ادامه داد: این تنش‌های آبی سال‌های اخیر باعث شده که ما امروزه قدر این لطف الهی را بهتر بدانیم.

استاندار کرمانشاه یادآور شد: انقلاب اسلامی یک نعمت الهی برای همه است که به لطف خون شهدا برای ما حفظ شده است و همه ما باید قدردان آن باشیم.

وی امنیت امروز را از برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: همه ما قدردان این امنیت و آرامشی هستیم که به‌ برکت خون شهدا و نیروهای نظامی و انتظامی مقتدر کشور فراهم شده است.

صحرایی گفت: چند ماه قبل در مورد فراهم شدن زیرساخت‌های گاز و آب این منطقه وعده‌هایی داده شد که به هر دو آن ها عمل شد و همه این ها از برکت سفره انقلاب است.

وی گفت: امیدواریم با مصرف بهینه آب، امکان بهره‌مند شدن روستاییان بیشتری از این نعمت الهی را فراهم کنیم.

………

………

 طرح آبرسانی به مجتمع ۸ روستایی کانی عزیز و قورچی باشی در شهرستان سرپل ذهاب با ۱۵ میلیارد تومان اعتبار، در سال ۹۸ آغاز شده بود اما در دولت جدید از کندی خارج شد و سرعت گرفت و امروز به بهره برداری رسید.

 

این گزارش تکمیل می‌شود….

.

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر