مژده خبر-آیین تجلیل از ۶۲۰مادرفداکارتحت حمایت کمیته امداد بامشارکت موسسه خیریه عترت بوتراب در کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در این آیین که با حضور مدیر عامل موسسه خیریه عترت بوتراب و مدیر شبکه ملی حامیان ایتام کشور برگزار شد، گفت: موسسه خیریه عترت بوتراب در کشور حمایت از هفت هزار و ۵۰۰ فرزند یتیم را برعهده دارد.

رخصی با بیان اینکه  بیش از یک  هزار و ۲۰۰ نفر از این فرزندان معنوی در استان کرمانشاه ساکن هستند، ‌افزود: ۶۲۰ مادر فداکار سرپرستی از  فرزندان تحت حمایت موسسه خیریه عترت بوتراب در استان کرمانشاه  را برعهده دارند .

محسن رخصی با بیان اینکه موسسه خیریه عترت بوتراب حمایت های خود را از فرزندان یتیم کرمانشاهی از شش سال گذشته آغاز کرده، عنوان کرد: این موسسه امسال حدود ۵۰ میلیارد تومان به ایتام هفت استان محروم کشور به منظور تامین هزینه های معیشتی، تحصیل، اشتغال و درمان اختصاص داده است.

وی تاکید کرد: نگاه این موسسه خیریه نگاهی فرهنگی است و خدمات خود را با تاکید بر سه محور اصلی تحصیل، اشتغال و مسکن ارائه می دهد.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در پایان با یادآوری اینکه آیین امروز با هدف تجلیل از مادران ایتام تحت حمایت موسسه خیریه عترت بوتراب برگزار شده، خاطرنشان کرد: این موسسه بنا به نیاز خانوارهای ایتام به ۱۵۰ مادر تحت حمایت لباسشویی یا جاروبرقی و  به ۴۷۰ مادر فدارکار دیگر نیز سرویس ظروف آشپزخانه کریستال اهدا کرده است.

  • منبع خبر : مژده خبر