مژده خبر-معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون بیش از چهار هزار مددجوی تحت حمایت در استان از آموزش های غیرحضوری قرآن کریم در فضای مجازی بهره مند می شوند.

به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هرساله یکی از برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان ارائه آموزش های قرآنی به مددجویان و نشر و ترویج معارف این کتاب آسمانی است.

جمشیدی با بیان اینکه از سال گذشته برنامه های فرهنگی و آموزشی این نهاد به دلیل شیوع بیماری کروناویروس به صورت غیرحضوری در فضای مجازی به اجرا درآمده است، عنوان کرد: امسال نیز برنامه های آموزش قرآن کریم در ماه مبارک رمضان با محوریت تدبر و تفسیر سوره های جز سی این کتاب آسمانی در پیام رسان بله برگزار شده است.

کامیار جمشیدی تاکید کرد: هم اکنون بیش از چهار هزار مددجوی تحت حمایت در استان از آموزش های غیرحضوری قرآن کریم در فضای مجازی بهره مند می شوند.

وی تصریح کرد: در شیوه آموزشی غیرحضوری قرآن کریم فایل های آموزشی در کانال فضای مجازی قرار داده شده و در پایان ماه مبارک از مخاطبان قرآنی آزمون الکترونیکی برگزار و به برگزیدگان این طرح آموزشی جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

  • منبع خبر : مژده خبر