مژده خبر- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از آغاز به کار آشپزخانه‌های مهدوی این استان در نخستین شب از ماه مبارک رمضان خبر داد.

آغاز به کار آشپزخانه‌های مهدوی کرمانشاه

به گزارش مژده خبر،محسن رخصی صبح امروز در آئین آغاز به کار آشپزخانه‌های مهدوی در استان کرمانشاه اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال پویش ایران همدل-اطعام مهدوی با هدف اطعام و اکرام نیازمندان در قالب طبخ غذای گرم، توزیع بسته‌های معیشتی و اکرام فرزندان ایتام و محسنین اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه خیران نیک‌اندیش می‌توانند به صورت حضوری یا الکترونیکی در این پویش مشارکت و کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند، افزود: شماره‌گیری کد دستوری #۰۸۳۸۸۷۷* از طریق تلفن‌های همراه، واریز کمک‌ها به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷‬ و‬ شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ نزد بانک ملی و تماس با شماره تلفن مستقیم ۳۸۲۴۰۷۷۶‏-۰۸۳ از مسیرهای مشارکت خیران نیک‌اندیش در این پویش است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال همانند ماه مبارک رمضان سال گذشته به منظور طبخ غذای گرم برای نیازمندان آشپزخانه‌های مهدوی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این استان همزمان با نخستین شب از این ماه مبارک دایر می‌شود، عنوان کرد: پیش بینی می‌شود تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم در این آشپزخانه‌ها طبخ و بین نیازمندان توزیع شود.

وی ادامه داد: امیدواریم در ماه مبارک رمضان با مشارکت خیران نیک اندیش یک صد هزار بسته مواد غذایی برای خانوارهای نیازمند در استان کرمانشاه تهیه و در میان آن‌ها توزیع شود.

  • منبع خبر : مژده خبر